Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00 - 18:00

Сб: 09:00 - 15:00

 
0
Мій кошик

🔎Знайти підшипник 20 ГПЗ за розміром або маркуванням

Підшипники 20 ГПЗ

 Підшипники – це невіддільна частина будь-якого механізму. Вони забезпечують плавність і безшумність роботи механізмів, знижуючи тертя та знос деталей. Вони використовуються у галузях промисловості, включаючи автомобілебудування, виробництво, електроніку та інші.
 20 ГПЗ (Росія)  – це компанія яка спеціалізується на виробництві підшипників в місті Курськ 20 ГПЗ (закрите акціонерне товариство «Курська підшипникова компанія» від 2001 р.) є одним із найбільших російських виробників підшипників. Заснований завод у 1972 році і дотепер забезпечує виробництвом високоякісних підшипників. 

Ось кілька причин, чому варто купувати підшипники 20 ГПЗ:

  • Виготовляються з високоякісних матеріалів та відповідають найсуворішим міжнародним стандартам якості.
  • Стійкі до зношування, що дозволяє їм працювати протягом тривалого часу без заміни.
  • Підшипники 20 ГПЗ мінімізують тертя, що дозволяє механізмам працювати з максимальною продуктивністю та зносостійкістю.

 Продукція 20 ГПЗ постачається на конвеєр найбільших тракторних, моторних та автомобільних заводів. Основою успішної маркетингової політики підприємства є орієнтація заводу на постійне удосконалення виробничих процесів, враховуючи запити великих споживачів. В даний час завод випускає близько 500 типорозмірів підшипників масою від 2 г до 8 кг і зовнішнім діаметром від 11 до 220 мм.

  Вся номенклатура підшипників, що випускається 20 ГПЗ, сертифікована відомим британським сертифікаційним центром «Lloyd Register».
pidshypnyk.com – надійний постачальник продукції 20 ГПЗ, і можемо гарантувати нашим клієнтам, що вся продукція, яку вони купують у нас, є оригінальною та відповідає стандартам якості. При покупці ви можете розраховувати на технічну підтримку та консультації щодо вибору відповідних підшипників для конкретних потреб.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору