Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00 - 18:00

Сб: 09:00 - 15:00

 
0
Мій кошик

Пластичні мастила

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Пластичне мастило 

Пластичне мастило являє собою спеціальний вид мастильного матеріалу, який має пластичність, тобто здатність деформуватися і піддаватися пружній зміні форми. Цей тип мастила застосовується для зниження тертя, зносу і корозії в різних механічних вузлах і механізмах.
Близько 36% випадків передчасних відмов підшипників зумовлені неправильним змащуванням. За умови врахування впливу забруднень цей відсоток збільшиться до більш ніж 50%. Очевидно, що правильне змащування і чисті умови роботи мають значний вплив на ресурс підшипника.
Вибір пластичного мастила залежить від конкретних умов експлуатації, типу обладнання та вимог у конкретному застосуванні

Консистенція являє собою показник "густоти" пластичного мастила. За оптимальної консистенції воно залишається в підшипнику, не викликаючи зайвого тертя.

 Тип базового масла:

Колір  

Позначення

Області застосування

Багатоцільове промислове та автомобільне пластичне мастило.

Сільськогосподарське обладнання; Автомобільні ступичні підшипники; Конвеєри.

Малогабаритні електродвигуни; Промислові вентилятори.

Багатоцільове промислове та автомобільне пластичне мастило SKF 

Підшипники з внутрішнім діаметром >100 мм (3,9 дюйма), обертання зовнішнього кільця; Підшипники вертикальних валів, підвищена температура навколишнього середовища >35 °C (95 °F); Ступичні підшипники легкових, вантажних автомобілів і трейлерів; Великогабаритні електродвигуни....

Антизадирне мастило

Машини на целюлозно-паперових виробництвах; Щокові дробарки; Тягові двигуни залізничного транспорту; Шлюзові ворота; Підшипники робочих валків сталеливарного виробництва; Важкі механізми, вібраційні сита; Колеса кранів, шківи; Опорно-поворотні пристрої.

Антизадирне пластичне мастило для високих навантажень і широкого діапазону температур

Ступичні підшипники в автомобілях, трейлерах і вантажних автомобілях; Пральні машини 

Вентилятори та електродвигуни.

Низькотемпературне високошвидкісне пластичне мастило з низькою температурою

Веретена текстильних машин; Шпиндельні вузли верстатів; Прилади та контрольне устаткування; Малогабаритні електродвигуни для медичного та стоматологічного обладнання; Роликові ковзани; Циліндри принтерів; Робототехніка.

Високотемпературне пластичне мастило SKF з поліпшеними характеристиками

Електродвигуни: мало-, середньо- і великогабаритні; Підшипники кочення в текстильних, папероробних і сушильних машинах; Шарикопідшипники та роликопідшипники, які працюють із середньою та високою частотою обертання за середньої та високої температури; Підшипники муфт зчеплення, Підшипники вертикальних валів.

Пластичне мастило купити на сайті pidshypnyk.com

Чому ми?

- оригінальна продукція;
- статус авторизованого дистриб'ютора;
- підбір мастил під різні умови експлуатації обладнання
- підбір систем змащення підшипників

Вгору