Понад 20 років здійснює постачання високоякісних технічних компонентів для підприємств України, Польщі, Молдови та Грузії. Починаючи свою діяльність з 1999 року, як постачальник підшипникової продукції, ми значно розширили асортимент, що дає змогу комплексно забезпечувати потреби наших партнерів надійними запчастинами безпосередньо від світових виробників.

Сьогодні компанія має статус офіційного дилера АТ "СКФ Україна" (публічне), STC-Steyr Walzlager Deutschland GmbH, KLF-ZVL, FLT, Stomil Sanok та офіційним регіональним представником АТ «ХАРП»

Наша місія – зробити процес замовлення та отримання товару таким простим, щоб викликати у клієнта емоції радості, відчуття задоволення та турботи про нього!

Ми допомагаємо нашим клієнтам зменшити час ремонту обладнання та техніки. Завдяки великим складським запасам та доступам до міжнародних баз постачальників ми можемо знайти потрібну вам запчастину. Підбір здійснюється за розміром, маркуванням та кресленнями.

Магазин підшипник, переваги:

· Регулярне постачання з Європи

Це особливо актуально для клієнтів, які потребують підшипників певних типорозмірів та марок. Завдяки регулярним постачанням ми можемо запропонувати нашим клієнтам широкий асортимент.

Пропонуємо співпрацю у постачанні запчастин для сільгосптехніки та промисловості:

- Подшипники купить в УкраинеПідшипники

- Ремені

- Ланцюги приводні

- Інструменти

- Цепи приводные купить в УкраинеРемни приводные купить в УкраинеОливи та мастила

- Технічні полотна

В наявності - понад 10 000 типів запчастин, асортимент постійно оновлюється та розширюється.

· Співпраця з перевіреними виробниками, лише оригінальна продукція.

Дистриб'ютор SKFМи співпрацюємо виключно із перевіреними світовими виробниками, які гарантують високу якість своєї продукції. Це підтверджується наявністю сертифікатів відповідності міжнародним стандартам.

· Офіційний дистриб'ютор SKF

Магазин підшипника є офіційним дистриб'ютором SKF. Завдяки цьому ми можемо запропонувати нашим клієнтам весь асортимент продукції SKF за вигідними цінами та швидкими термінами постачання.

· Повна інформація про продукти та послуги

Менеджери нашої компанії завжди готові надати клієнтам повну інформацію про наші продукти та послуги, а також процес співпраці. Вони також стежать за тим, щоб усі домовленості виконувались у строк та в повному обсязі.

· Простий та зручний процес замовлення та отримання товару

Ми маємо значний досвід постачання, потужні складські запаси, власний автотранспорт і логістичну службу. Відвантаження відбувається у погоджений із клієнтом термін, зазвичай, у день замовлення. Вся продукція супроводжується потрібними документами.


Відвантаження здійснюється зручним чином для клієнта:
Безпосередньо зі складу підприємства;
Власним автотранспортом на склад Замовника;
Через логістичні компанії:  «Нова пошта», «Укрпошта», «Деливери», «САТ», «Ін Тайм», «Автолюкс» та інші.


Купити підшипники у Луцьку, ви можете за адресою: вул. Стуса, 9

☎ +38 094 808 90 90  ✉ info@upk.com.ua