Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00 - 18:00

Сб: 09:00 - 15:00

 
0
Мій кошик

🔎Підібрати підшипник 4 СПЗ за розміром або маркуванням

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Підшипники СПЗ-4

Підшипники – це невіддільна частина будь-якого механізму. Вони забезпечують плавність і безшумність роботи механізмів, знижуючи тертя та знос деталей. Вони використовуються у галузях промисловості, включаючи автомобілебудування, виробництво, електроніку та інші.

4 СПЗ (Самара) - З 2006 року є самостійним виробником і функціонує на базі колишнього ГПЗ-4 і тепер є одним з основних у Росії виробників кулькових радіальних та радіально-упорних підшипників з діаметром отвору від 4 мм до 200 мм.
Номенклатура продукції включає підшипники для виготовлення на замовлення: кульковий упорний, сферичний радіальний роликовий дворядний і т.д. Підшипники виробляються згідно з ГОСТ 520 2011. СПЗ-4 виробляє підшипники зі стандартним радіальним зазором і з нестандартним радіальним зазором - тільки по замовленню споживача.

Закритий підшипник випускається з найпоширенішими рідинами Літол-24 S17 та LZ-31 S9 і на встановлюється будь-яке мастило, наприклад для підшипників, що працюють при низьких температурах, використовується мастило ЦИАТИМ-221 (С2) (робочий інтервал від -60 градусів до +150 градусів Цельсія).

Ось кілька причин, чому варто купувати підшипники СПЗ-4:

  • Виготовляються з високоякісних матеріалів та відповідають найсуворішим міжнародним стандартам якості.
  • Стійкі до зношування, що дозволяє їм працювати протягом тривалого часу без заміни.
  • Підшипники СПЗ-4 мінімізують тертя, що дозволяє механізмам працювати з максимальною продуктивністю та зносостійкістю.

Під замовлення клієнта ТОВ «СПЗ-4» випускає підшипники з гарантованим рівнем вібрації з контролем за 3 смугами частот. Ці підшипники використовуються в основному в електродвигунах та КПП автомобілів серії 6 КАМАЗ.
pidshypnyk.com – надійний постачальник продукції СПЗ-4, і можемо гарантувати нашим клієнтам, що вся продукція, яку вони купують у нас, є оригінальною та відповідає стандартам якості. При покупці ви можете розраховувати на технічну підтримку та консультації щодо вибору відповідних підшипників для конкретних потреб.

 

Розгорнути
Вгору