Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00 - 17:00

Сб: 09:00 - 15:00

 
0
Мій кошик

ХАРП (HARP)

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

ПЕРЕВІРЕНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ВАС!

    Харківський підшипниковий завод HARP - один з найбільших виробників підшипникової продукції в Східній Європі і єдине в Україні підприємство, що випускає підшипники для залізничного транспорту. З січня 2000 р завод входить до Індустріальної групи УПЕК.

  •    Площа займаної заводом території становить понад 45 га, персонал компанії складає близько 3 тис. Співробітників.
  •    Асортимент продукції, що випускається включає більше 500 типів кулькових і циліндричних роликових підшипників зовнішнім діаметром від 30 до 400 мм під відомими торговими марками HARP, HARP AGRO і HARP AUTO. Технологічні лінії і обладнання Заводу дозволяють випускати до 30 млн. Підшипників щорічно.

 

    ХАРП - визнаний лідер в розробці і виробництві кулькових підшипників для підприємств сільськогосподарського машинобудування і один з провідних постачальників на підприємства транспортного машинобудування і залізничної галузі. Продукція компанії широко використовується в автомобільній і електротехнічної промисловості, а також в гірничо-металургійному комплексі.

 

   У 2007р. до традиційних для заводу напрямками додалося виробництво горячештампованной і токарнообработанних напівфабрикатів і компонентів автомобільних, залізничних та індустріальних підшипників, а в 2015 р ХАРП відкрив нову для себе нішу - виробництво підшипникових вузлів під торговою маркою HARP AGRO UNIT, широко застосовуваних у вітчизняній та імпортної сільгосптехніки.

    Розробка і постійне вдосконалення продуктів ХАРП забезпечується завдяки високому професіоналізму та величезному досвіду фахівців власних Інженерного центру Українське конструкторсько-технологічне бюро підшипникової промисловості (УКТБПП) і Об'єднаного інженерного центру УПЕК. УКТБПП - провідний в Україні центр розробки кулькових і роликових підшипників для широкого переліку галузей народного господарства і головна організація, що здійснює розробку державних стандартів і нормативної документації по підшипникової продукції в країні.

    Висока якість продукції ХАРП підтверджується стабільно високим попитом з боку клієнтів на наші підшипникові рішення - підшипники і підшипникові вузли успішно експортуються в широкий перелік країн Європи, Африки та Близького Сходу, серед яких Болгарія, Латвія, Литва, Польща, Єгипет і т.д .

Розгорнути
Вгору