Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00 - 18:00

Сб: 09:00 - 15:00

 
0
Мій кошик

🔎Підібрати підшипник KINEX за розміром або маркуванням

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

  Підшипники KINEX

Підшипники – це невіддільна частина будь-якого механізму. Вони забезпечують плавність і безшумність роботи механізмів, знижуючи тертя та знос деталей. Вони використовуються у галузях промисловості, включаючи автомобілебудування, виробництво, електроніку та інші.

KINEX BEARINGS (Словаччина) є провідним постачальником підшипників кочення для різних галузей промисловості. Виробнича компанія розпочала свою роботу у 1906 році в місті Бітча, Словаччина. Вона входить до промислової спілки «CK Birla Group» з товарообігом 2,1 млрд євро і наразі постачає свою продукцію у більш ніж 80 країн світу. 
KINEX знаходиться на першому місці серед постачання підшипників легкої промисловості та водночас європейським лідером з виробництва роликових підшипників для залізничної промисловості. Компанія сертифікована ISO 9001:2000 і ГОСТ 520-2003.Назва бренду] - один із провідних виробників підшипників. 

Чому варто купувати підшипники KINEX?

  1. Виготовляються з високоякісних матеріалів та відповідають найсуворішим міжнародним стандартам якості.
  2. Стійкі до зношування, що дозволяє їм працювати протягом тривалого часу без заміни.
  3. Підшипники KINEX мінімізують тертя, що дозволяє механізмам працювати з максимальною продуктивністю та зносостійкістю.

Продукція KINEX застосовується в таких галузях промисловості:

  • автомобільний та залізничний транспорт;
  • авійаційна та легка промисловість;
  • комерційні  обладнання

pidshypnyk.com – надійний постачальник продукції KINEX , і можемо гарантувати нашим клієнтам, що вся продукція, яку вони купують у нас, є оригінальною та відповідає стандартам якості. При покупці ви можете розраховувати на технічну підтримку та консультації щодо вибору відповідних підшипників для конкретних потреб.

Розгорнути
Вгору