Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00 - 18:00

Сб: 09:00 - 15:00

 
0
Мій кошик

🔎Знайти підшипник МПЗ / MPZ за розміром або маркуванням

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Підшипники MPZ 

Підшипники – це невіддільна частина будь-якого механізму. Вони забезпечують плавність і безшумність роботи механізмів, знижуючи тертя та знос деталей. Вони використовуються у галузях промисловості, включаючи автомобілебудування, виробництво, електроніку та інші.

 ВАТ «МІНСЬКИЙ ПІДШИПНИКОВИЙ ЗАВОД» - сучасне, високотехнологічне та машинобудівне підприємство, засноване в Білорусі на початку 1948 року. 

Асортимент підшипників, що випускаються під маркою MPZ, становить понад 600 моделей , від майже ювелірних виробів діаметром 10 мм та масою 19 грамів, до гігантів діаметром 980 мм та вагою до 880 кг. Сьогодні ВАТ «МПЗ» входить до десятки найбільших підприємств Республіки Білорусь і є одним із провідних виробників підшипників у Східній Європі та СНД, а також постачає продукцію у понад 20 країн світу. 
    Основні споживачі продукції ВАТ «МПЗ» – підприємства машинобудівної, гірничодобувної, металургійної, енергетичної, будівельної, нафтогазової та оборонної промисловості.
Нові розробки «МІНСЬКОГО ПІДШИПНИКОВОГО ЗАВОДУ» унікальні і не мають аналогів у світі, а тому дозволяють підприємству бути в топі провідних світових виробників підшипників та складати серйозну конкуренцію на ринку.

Ось кілька причин, чому варто купувати підшипники MPZ:

  • Виготовляються з високоякісних матеріалів та відповідають найсуворішим міжнародним стандартам якості.
  • Стійкі до зношування, що дозволяє їм працювати протягом тривалого часу без заміни.
  • Підшипники MPZ мінімізують тертя, що дозволяє механізмам працювати з максимальною продуктивністю та зносостійкістю.

Підшипники МПЗ- забезпечують високий рівень продуктивності та економічності.

pidshypnyk.com – надійний постачальник продукції MPZ, і можемо гарантувати нашим клієнтам, що вся продукція, яку вони купують у нас, є оригінальною та відповідає стандартам якості. При покупці ви можете розраховувати на технічну підтримку та консультації щодо вибору відповідних підшипників для конкретних потреб.

Розгорнути
Вгору