Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00 - 18:00

Сб: 09:00 - 15:00

 
0
Мій кошик

🥇 Підшипники SKF Україна від дистриб'ютора

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Підшипники SKF UA

SKF – світовий лідер у виробництві підшипників, ущільнень, опорно-поворотних пристроїв, інструментів, сервісних послуг та систем змащування. Компанія заснована у Швеції у 1907 році та сьогодні має понад 170 представництв у 50 країнах світу.

В Україні компанія SKF представлена власним заводом "СКФ Україна" (раніше – "Луцький підшипниковий завод"). Підприємство є великим постачальником конічних підшипників для конвеєрних заводів, провідних виробників автомобільної техніки Європи, Америки та Азії.
Завод оснащений сучасним обладнанням та використовує передові технології, що забезпечує виробництво підшипників найвищої якості, що відповідають міжнародним стандартам та вимогам безпеки.
СКФ в Україні є надійним партнером підприємств різних галузей промисловості.

Основні переваги SKF UA для клієнтів:

  • Висока якість продукції
  • Широкий асортимент
  • Доступність
  • Технічна підтримка
  • Сервісне обслуговування

Як вирізнити справжні підшипники SKF UA від підробки?

· Маркування та упакування: cправжні підшипники мають чітке та високоякісне маркування, включаючи логотип, номери та іншу інформацію.
· Логотип та бренд: підшипники SKF UA мають чіткий та якісний логотип, тоді як підробки можуть мати розбіжності у деталях.
· Коди виробника: порівняйте їх з інформацією, наданою офіційним дистриб'ютором SKF.
· Місце купівлі: купуйте продукцію SKF в авторизованих дистриб'юторів та офіційних представників. Уникайте покупок із ринків сумнівного походження.

upk.com.ua - надійний постачальник продукції SKF. Ми є офіційним дистриб'ютором компанії з 2016 року і можемо гарантувати нашим клієнтам, що вся продукція, яку вони купують у нас, є оригінальною та відповідає найвищим стандартам якості.

Розгорнути
Вгору