Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 08:00 - 18:00

Сб: 09:00 - 15:00

 
0
Мій кошик

ZVL

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

   Підшипники  ZVL

 Підшипники – це невіддільна частина будь-якого механізму. Вони забезпечують плавність і безшумність роботи механізмів, знижуючи тертя та знос деталей. Вони використовуються у галузях промисловості, включаючи автомобілебудування, виробництво, електроніку та інші.

 

 Історія компанії розпочинається в 1965 році з виникненням концерну ZVL. Значущим в історії компанії вважається 1968 рік, адже саме тоді розпочинається виробництво кулькових підшипників. Головною метою створення концерну було об’єднання окремих підприємств з виробництва підшипників в єдину організацію, яка нараховує понад 30 тисяч співробітників і має у своєму розпорядженні комплексну науково-дослідну та проектно-конструкторську базу, тісно пов’язану з виробництвом.  

 Об’єднання у концерн дало змогу консолідувати знання і технології, що позитивно вплинуло на якість та характеристики підшипників. З моменту свого створення компанія пройшла складний шлях розвитку і зазнала безліч динамічних змін. З 2007 р компанія діє під торговою маркою ZVL SLOVAKIA, a. s. (АТ ЗВЛ Словаччина).   

Ось кілька причин, чому варто купувати підшипники ZVL:

  • Виготовляються з високоякісних матеріалів та відповідають найсуворішим міжнародним стандартам якості.
  • Стійкі до зношування, що дозволяє їм працювати протягом тривалого часу без заміни.
  • Підшипники ZVL мінімізують тертя, що дозволяє механізмам працювати з максимальною продуктивністю та зносостійкістю.

Сьогодні ZVL є не тільки носієм багаторічних традицій в словацькому машинобудуванні , а й є провідним світовим постачальником широкого асортименту підшипників.

 pidshypnyk.com – надійний постачальник продукції ZVL і можемо гарантувати нашим клієнтам, що вся продукція, яку вони купують у нас, є оригінальною та відповідає стандартам якості. При покупці ви можете розраховувати на технічну підтримку та консультації щодо вибору відповідних підшипників для конкретних потреб.

Розгорнути
Вгору