підшипники по ГОСТу

   Для безперебійної роботи усього виробництва, високого показника ефективності та гарантії безпечної роботи багато виробників виготовляють підшипники за стандартами ГОСТ. Тож що таке ГОСТ?

   Стандарт ГОСТ — це обов’язковий до застосування стандарт в колишньому СРСР, який висуває чіткі вимоги щодо виробництва певної категорії продукції, в нашому випадку підшипників. На сьогодні ГОСТ не є обов’язковим до застосування в Україні та регламентується МГС (Міждержавна рада із стандартизації, метрології і сертифікації).

ГОСТ підшипників

   Виробничим аналогом підшипників ГОСТ є стандарт по системі ISO (Міжнародна організація із стандартизації) та DIN (Німецькиий інститут по стандартизації), що також є гарантом якості продукції певної сфери.

   Купуючи у нас підшипники кочення по ГОСТу, ви можете бути впевнені у їх якості, точності параметрів та надійності в роботі.

   Різні довідники та каталоги допоможуть вам при виборі підшипників за ГОСТом. Для консультації або покупки товару зв'яжіться з нашим менеджером ✆ 094 808-90-90 ✉ info@upk.com.ua

підшипники по ГОСТу